Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
dziewczyna konrada napisał:
ty szma*** zamknij to dupsk* ja nie bede o nic zebrac bo mam tyle pieniedzy ze to ja tobie moge dac na denaturat akurat tak sie sklada ze sary mi nie brakuje a ty jak taka mocna jestes na forum to dawaj sie ustawimy... anonimowo to kazdy moze powiedziec co chce ciekawe czy bys byla taka madra jakby przyszlo ci to w oczy powiedziec... nie wiesz jak bylo akurat konrad z pawlem staneli w obronie tej dziwki olki ktora to wszystko zaczela a ten studencik sie do niej sprul potem i oni ja bronili... fakt ich blad bo kołtunow sie nie broni ale zawsze staja po stronie kobiety.. a ty nic nie wiesz a sie wypowiadasz po co??? myslisz ze fajna jestes... hahahahaha
NA śMIETNIK SIę NIE WYBIERAM żEBY CIEBIE ODWIEDZIć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYKRO MI żE OBRAżAM ZWIERZęTA ALE TO WSZYSTKO TO ZWYKłE BYDłO BEZ PRZYSZłOśCI . SKOńCZą NA śMIETNIKU.WIDAć PO TYM JAK żYJą JAKO śMIECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że za to chamskie i bandyckie zachowanie w sądzie konradzikowi jeszce z piątke dowalą.Tak by inni mieli mores przed Sądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzekutor napisał:
Ten smieć nie zasługuje na szaacunek jest zerem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Weź kur*a nie pisz takich głupot, bo zobaczysz, ze jak cie dorwie to zginiesz!Je*any cwelu! PoZdrO DlA KoNrAdA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice napisał:
ty sie ku*wa nieznasz na ludziach c*elu Konradzik to dobry chłopak i każdy otym wie ty k*rwo. nieznasz go wiec na ch*j pier*ollisz farmazony ty śmieciu.
'Kto czym wojuje, od tego ginie". "śmieć skończy na śmietnisku". Marny wasz los bandziory. Traficie w zyciu na mocniejszych od was!I wtedy marnie skończycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o napisał:
'Kto czym wojuje, od tego ginie". "śmieć skończy na śmietnisku". Marny wasz los bandziory. Traficie w zyciu na mocniejszych od was!I wtedy marnie skończycie
Konrad nie jest śmieciem więc nie skończy na smietniku, chyba że o sobie mówisz to skończysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdanek dla tych idiotów otworzyc i zagazowac te całe dresiarstwo i ich kurewki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dno spoleczne szmaty k wy i dziw ki krasc i zabijac jak bym takich dorwal bym leb ukrecil na miejscu bez wahania i tym gowniazom i im dziw kom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omon napisał:
"a zreszta tam siedzi pol mojego osiedla" -właśnie to miałem na myśli mówiąc o życiu na Kunickiego.
Myślenie pokroju: "Ja się brechtam, Gabryśka się brechta...żeśmy się brechtali" - i wszystko jasne buuhahahahaaaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna konrada napisał:
nikt go tam nie ruszy bo grypsuje a zreszta tam siedzi pol mojego osiedla i duzo wiem.... a on ma tam szacunek bo gudlei sie tempi i takie scierwa jak ty a schylac po mydlo to sie mozesz ty....... hahahahahahahaha breechttttaaaammm sieee z ciebieeeeeeee haaahhaaaahhhaaaa
Myślenie pokroju: "Ja się brechtam, Gabryśka się brechta...żeśmy się brechtali" - i wszystko jasne buuhahahahaaaaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkamy się z tym plebsem na ulicach - skończmy z ignorancją, pokażmy, iż zwykły szary człowiek nie toleruje tego typu zachowań. Wszelkie działania konieczne do osiągnięcia tego celu będą usprawiedliwione, przynajmniej według naszego sumienia. Nie zasługują nawet na chwilę współczucia za swoje zachowanie, przekonania. Wszelkie środki leżą w naszych rękach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice napisał:
Weeźcie się uspokójcie ludzie gadać to potraficie, ale nie znacie Konradzika!To dobry chłopak,a poza tym to on tego studenta nie zabił, bo student był na rozprawie, więc to nie rzadne morderstwo jak mówia w tv i piszą w gazetach!Zajmijcie sie soba,a Konradzik ma rację pozdro dla niego :**
kim ty jestes i skad znasz mojego Konrada??? i co to za buziaczki do niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna_konrada_zdzira napisał:
Ty zdziro zajeb*ana, alez jestes glupia Dobre chlopaki? Ci mordercy? To sa smiecie, szmaty, ku*rwy, wyalienowane od spoleczenstwa. Wlasnie dla takich smieciow powinna byc kara smierci kretynko. TObie z kolei przydaloby sie pojsc do szkoly, pewnie zakonczylas ja na poziomie szkoly podstawowej :)wyslawiasz sie jak totalna idiotka, potrafisz tylko bluzgac normalnych ludzi broniac tych zwierzat. Jestem z Zegadłowicza i jak kozaczysz to mnie mozesz odwiedzic, skoro chcesz zeby ktos ci to powiedzial prosto w twarz. Z przyjemnoscia jeszcze napluje i dam po mordzie zdzirko. Niech cie tylko spotkam gdzies na ulicy, ale o to nie bedzie trudno, bo pewnie bedziesz stala gdzies pod latarnia.
dawaj ty wbijaj na bronowice zaje***y wiesnaiaku korwa kory ganiaj a nie na forum sie udzielasz dawaj chodz i napluj mi w twarz FRAJERZE predzej zginiesz lachudrno niz mnie dotkniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie nawet patykiem bym sie brzydził tknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ida tacy za nasze podatki do pierdla lepiej tam beda pewnie mieli niz w domu na stryczek albo do ciezkich robót a nie do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno konrada-to że masz "sare" to może o kims takimjak ty swiadczyc tylko w jeden sposob-puszczasz sie za pare zl z każdym kto ma ochote. * * pluje w twarz Tobie twojemu psowi którego nazywasz chlopakiem gnijjjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe dziewczyna szamana dobra jest beka z takich ludzi.W wieku 40 lat będą zazdrościć normalnego życia innym i dilować tanim gównem po dworcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dziewczyna konrada~ Normalnie respect for you za usilne bronienie niedoszłego moredrcy - brawo po prostu. Z ochotą czekam na twój kolejny, jakże składny, poprawny gramatycznie i ortograficznie post. Zwykły człowiek, jak działaja na niego silne emocje to co srednio 10 słów rzuca jakims przeklenstwe. Twój IQ widocznie nie pozwala ci na tago typu wysławianie się, dlatego proporcja ta jest zupełnie odwrotna - co 10 bluzgów jest 1 wyraz niewulgrany. Typowy okaz żulerki, wsiowej kurewki w białych kozaczka stojącej pod dyskoteką i czekajacej na ksiecia z bajki w tuningowanym maluchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~dziewczyna konrada~ Normalnie respect for you za usilne bronienie niedoszłego moredrcy - brawo po prostu. Z ochotą czekam na twój kolejny, jakże składny, poprawny gramatycznie i ortograficznie post. Zwykły człowiek, jak działaja na niego silne emocje to co srednio 10 słów rzuca jakims przeklenstwe. Twój IQ widocznie nie pozwala ci na tago typu wysławianie się, dlatego proporcja ta jest zupełnie odwrotna - co 10 bluzgów jest 1 wyraz niewulgrany. Typowy okaz żulerki, wsiowej kurewki w białych kozaczka stojącej pod dyskoteką i czekajacej na ksiecia z bajki w tuningowanym maluchu.
wiesz co to ciebie jest mi szkoda bo udzielasz sie na czyjs temat a najpierw spojrz na siebie nie znasz tej calej tej sprawy a prubujesz zgrywac wszechwiedzacego..... zrobili co zrobili fakt glupi blad ale ten studencik tez bez winy nie jest.. ale o tym oczywiscie juz nie napisza.... prasa moze pisac glupoty a tacy ludzie jak ty w to wierza...Konrad nie jest morderca bo noza nie wbil... nie chcial zabic .... wiec nie wrzucaj na niego ani na mnie bo ja poprostu bronie osoby ktora kocham ty na pewno bys robil to samo postaw sie na moim miejscu kazdy tu najezdza na niego wiesz jak to jest jak sie czyta takie rzeczy o bliskiej osobie....!! ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad nie jest morderca bo noza nie wbil... nie chcial zabic
No to który wbił tego noża? A jak nie chciał zabic to po co wbil mu kose (jakby dał kose to by było pół biedy, koles dostal 5 razy nozem pod żebra). Dlaczego nie dostał np. ogarniacza tylko od razu kose? Bo nie rozumiem? PS. I taka rozmowa (bez wolgaryzmów) duzo lepiej wyglada, duzło łatwiej sie odpisuje na post i sprawia wrazenie bardziej merytorycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...